Anasayfa


     FAKTORİNG İŞLEMLERİNİN MUHASEBESİ

   
BASIM : MAYIS 2012
ISBN : 978-605-4539-13-0
Fiyat : 25 TL (KDV Dahil)
***
ÖNDER YILMAZ
        Detaylar
 
 
Detaylar

KİTAP HAKKINDA:

 

Bu çalışma, sektörün faaliyet konusu olan faktoring işlemlerinin muhasebesinin anlaşılır bir dil ile ilgililere ve bu hususlarda kendini yetiştirmek isteyen kişilere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Çalışmada, öncelikle faktoring işlemlerine ilişkin genel ve hukuki bilgi verilmiştir. İlerleyen kısımlarda ise örnek işlemler ile faktoring muhasebesine ilişkin bilgi verilirken, özellikli konularda ayrıca açıklamalar yapılmıştır. Sektör oyuncularının muhasebe konusundaki sıkıntılarının bir nebze de olsa giderilmesi amaçlanmıştır.

ÖNDER YILMAZ

Önder YILMAZ, 1982 yılında Artvin, Yusufeli’de doğdu. Lisans eğitimini, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde 2004 yılında tamamladı. Bir süre, Milli Emlak Denetmen Yardımcılığı ile Sağlık Bakanlığı Müfettiş Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra 2006 yılından itibaren Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nda Bankalar Yeminli Murakıbı olarak görev alan YILMAZ, halen bu kurumda çalışmaktadır.

Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü’nde Bankacılık Bölümü’nde yüksek lisans tez çalışmasına devam eden YILMAZ, İngilizce bilmekte olup bir çocuğu bulunmaktadır.

SİPARİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYINIZ.

http://www.yalinkitap.com/?Lang=TR&SyfNmb=3